Wedding 07.07.| Rekomendacijos | Patarimai | Pirmas blog’as Lietuviškai

 

Šiandien yra lygiai mėnuo, kaip esu žmona!Koks geras jausmas !! 🙂 Vis dar nesitiki,jog tai įvyko,kà kalbėti apie laikà , kuris akimirksniu skrieja .Ta proga nusprendžiau parašyti blog’à , apie laimingiausià dienà mano gyvenime,apie žmones kurie prisidėjo prie jos ,išpildė mano norus 200 % .

 

 

 Taigi , kà pirmiausia  patarčiau būsimoms nuotakoms, tai gerai išsimiegoti, ir pabusti be ”maišeliú po akimis” ko aš , dėja neišvengiau  ! Tačiau tai nesugadino man šventės , kadangi mano grožiu rūpinosi tos srities profesionalės – Aušra Malakauskienė & Indrė Leščiukaitienė , kuriù rezultatà matote pačios ! Jú dėka jaučiausi nuostabiai !! Ačiu jums, bei Madlein grożio namams .

 

Kadangi gyvenant užsienyje nėra taip lengva planuoti vestuves Lietuvoje, į pagalbà mes pasikvietėme Lietuvis  komandà , kurie mums suorganizavo pačias tobuliausias vestuves ! Tad jeigu jums trūksta įdėjú, ar reikia pagalbos organizuojant jūsú Šventę,galite dràsiai kreiptis į Lietuvis komanda !!

 

Šventės vieta- norėjome pabėgti nuo miesto šurmulio, tad išsirinkome vietà , kurià yra šiek tiek painu rasti, tačiau verta! Villa Projesta randasi tarp Vilniaus ir Kauno, balandiškiù miestelyje. Įsikūrusi atokiau nuo miestelio, tad ramybė ir privatumas garantuotas ! Mane taipogi sużavėjo prabangus sodybos interjeras , taip pat puikiai įrengti kambariai svečiams , poilsis garantuotas !

Maisto tiekėjai – išskirtinė virtuvė, puikūs patiekalai, bei personalas – restoranas Medžiotojú užeiga , jie pasirūpins ne tik užkandžiais , karštais patiekalais, bei desertais, taipogi atvažiuos į jūsù Šventės vietà , argi ne puiku ?

 

Manau jums jau kilo klausimas, kas yra  mūsù fotografas/ė , tiesa ? Kadangi nuotraukas kalba pačios už save! Nors turiu tik keletà iš jù , tačiau galiu dràsiai teigti, jog turėjome geriausià fotografę mieste!! Profesionalumas 200%,darbas atliktas nepriekaištingai , esu begalo  dėkinga – Irmai Adomaitienei . Daugiau jos darbù galite rasti irmaphotography.lt .

 

Savo srities profesionalas, puikiai išmanantis savo darbà,nors dar neturime galutinio rezultato , tačiau aš esu tikra- jis bus tobulas! Mūsù filmuotojas – Remigijus Velička . Ačiu jums !

Pasigrožėkime kadrais, darytais su dronu !

 

Tobula , tiesa?

 

Žmogus,neieškantis žodžiú kišenėje,  privers ne vienà juoktis iki ašarú! Išpildys jūsú norus 200%, be abejonės savo srities profesionalas ! Renginiu vedėjas ir ne tik , – Gintas Vaičikauskas .Pasirūpins, kad  jūsù šventę  svečiai prisimintù dar ilgai! Begalo didelis AČIŪ  jums!

 

Mano suknelė, kurià aš vienareikšmiškai įsimylėjau, buvo pasiuta man, Pronovias salone, Londone. Dizainas bei kokybė , kalba patys už save! Rekomenduoju!

 

Kad ir kaip nesinori rašyti anti-rekomendacijù,tačiau keli tiekėjai mane nuvylė!
  • Tai būtù, visù išgirtas gėliù salonas ”Cukrinis kaspinėlis” , jaunosios puokštė buvo ne tokia,kokia buvo užsakyta, ir išsilaikė vos pusę dienos 🙁 Išties gaila, nes mokant tokius pinigus, būtù puiku gauti ir atitinkama kokybé 🙂
  • Merginos neapsigaukite su šia mergina – ”fotografe” iš Klaipėdos. Ji buvo mano mergvakario fotografė,dėja,bet jos nepavadinčiau net megėja,nes gautos nuotraukos yra tiesiog ”neprofesionalios” (nerandu tinkamo žodžio , gražiai apibūdinti).

 

Neskaitant keliù nesuspratimù,mūsù Šventė buvo tobula! Išties, jeigu reiktú pakartoti,nieko nekeisčiau, nes buvo nerealu!! Juokas,ašaros, mylimù žmoniù šypsenos. Esu begalo dėkinga visiems, kurie prisidėjo prie mūsù Šventės, Aćiū!!!

 

 Būsimos nuotakos , linkiu jums tobulù emocijù,bei dar tobulesnės Šventės !!!

Ačiū,kad skaitėte!!

 

Su meile,

Andra

 

 

Share
Follow:
Share:

2 Comments

  1. Dovy
    07/08/2017 / 3:39 PM

    ❤❤❤

Leave a Reply